komik ilan

Monitör Arkası Yazıları

Her gün saatlerce bir ofiste klavye sallıyorsunuz! Emektar monitorünüz ile oradan oraya internette sörf yapıyorsanız, yollarda size eşlik edecek sözler paketimiz :

Sevda bir parmaksa, ben sana 10 parmak yazıyorum güzelim!

Uykum internet explorer gibi hiç açılmıyor!

Öyle bir karakteri var ki ASCII kodunda yok!

Kalbinde yer yoksa güzelim üzülme ben sana SDD alır gelirim!

Hatalıysam mention at!.

Biz seni facebook’un koca duvarında değil twitter’ın 140 karakterinde sevdik

Ben sana kalbimi verdim, sen bana mavi ekran 🙁

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Cumartesi Motifleriyle Süslenmiş Pazartesi

Her pazar akşamı kendinizi işkence tezgahındaki insanlara benzetmenize sebebiyet veren o hissi mi yaşıyorsunuz? Sabah “Allahını seven üstüme biraz cumartesi-pazar serpsin” diye mi uyanıyorsunuz? Tadı damağınızda kalan o güneşli havayı, bilgisayar başında çalışarak geçirirken “gidecem abi ben bu ülkeden yaa! Robot gibi çalışıyoruz avrupada böyle değil!” gibi cümleler mi kuruyorsunuz? Her pazartesi gelen kendi işini kurma isteği günden güne virüs gibi içinize mi yayılıyor?

Hemen Google”da bir kaç sahil fotosu aratıp rahatlamaya mı çalışıyorsunuz?Gelin Pazar gecesi böğrünüze öküz gibi oturan zıkkımdan beraber kurtulalım.

İddia ediyoruz! 4 hafta boyunca tüm kutuyu düzenli bir şekilde kullandıktan sonra Pazar akşamı şu sözleri söyleyeceksiniz “Sabah olsa da işe gitsem! Yemişim güneşi, oksijeni”. Eğer böyle bir şey olmazsa ürünü gerisin geriye iade alıyoruz! Bunu da yapıyoruz!

Unutmayın!Erken teşhis hayat kurtarır. Tedavi ettirmediğiniz taktirde Pazartesi sendromunuz büyüyerek hafta içi sendromuna dönüşebilir! Pazartesi Sendromundan değil, bu ürünü kullanmak için geç kalmaktan korkun!

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Yarın Kesin Gidecem Spor Salonu Üyeliği

Eve aldığımız dambılları belli zaman sonra kapı tutacağı olarak kullanmak, koşu bantları ilk eve geldiği gün en baş köşede sadrazam gibi dururken zamanla kendimizi bunu evin hangi ücra köşesine koysam da kalabalık yapmasın derken bulmak, bi gazla şişirmeye çalıştığımız pilates toplarının havasının zavallıca indiğini izlemek, tüm bunlar sonucunda da neyse eşek yüküyle bir spor salonuna para veriyim gaza gelir giderim de kapanış yapmaktayız.

Su içsek yarayan genlerimiz bu seferde kendini üşengeçlikle aktif etmeye çalışmasıyla oluşan bu güzel piyasada, gaza gelip düzenli gidicem abi diyenlerin, yarın kesin gidicem spor üyeliklerini kelepir fiyata satışa koymus bulunmaktayız.

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Son Mantı Bükücü

Gözlerden uzak, mütevazı bir hayat süren SMB, bize mantının geçmişinden bahsederken, kaşığa doldurduğu 75 mantı ile hem kulağımıza hem damak tadımıza hitap ediyordu!  Cümleler arasında virgül yerine “gurbanolduğum” nidasını kullanan SMB yüreğimizi ısıttı, ellerinden öptük ve o kararlı gözlerine baktık;

“Anam, kadın anam, gel bizimle!” dedik. Vallaha nasıl oldu anlamadık, hemen, tamam dedi. 1 aydır kendisi ile ev arkadaşıyım,  düşündüm ki artık bu mantıları paylaşmam gerek, zira yavaş yavaş kendi kütle çekimimi oluşturdum, evdeki çatal bıçak belim etrafında yörüngeye girdi.

Biraz da siz yiyin. Lütfen.

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Heves Kıracağı

Doğuştan herşeye hevessiz bir insan mısınız? İnsanların bardaktaki boşluğu görmezden gelip, neymiş, yarısı doluymuş demeleri sinirinize mi dokunuyor?

İçten içe laf sokup, bir türlü rahatlayamıyor musunuz?

İşte tam size göre bir ürünle sahalardayız. Hiç üşenmedik, Ar-Ge Departmanımızı ayağa kaldırdık, onlar da kulak memenize yakın bir noktaya yerleştireceğiniz bir aparatı olan bu muhteşem ürünü yarattılar.

Diyelim ki arkadaşınız yeni bir telefon aldı, şak yapıştırın cevabı, benim bir arkadaş daha aldı bunu, 1 aya kalmadı bozuldu.Diyelim ki sevgilinizin aklına müthiş bir butik otel tatil fikri geldi, durmayın yapıştırın cevabı, sinek çoktur, denizi boktur, kliması yoktur.

NOT: Ar-Ge Departmanımızdaki çok değerli bilim insanlarımız ürünü kendi üzerlerinde denedikleri için şu Departmanda üretim durmuş durumdadır. İlgili olanların yorumlara tıkıldatmaları yeterli.

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Komple Satılık Şirket – Vizyonsuz Ltd. Şti.

Arkadaşlar gece gündüz çalışarak, tırnaklara kazıyarak, fedakarlıklarla hiç bir yere getiremediğimiz şirketimizi komple satıyoruz. Henüz açılmamış tuvalet kağıtları bile dahil. Möble, bilgisayarlar falan hiç sıkıntı değil.

Bir çok girişimde bulunduk fakat kader ağzımıza ağzımıza sillesini vurdu. Hiç birini sürdüremedik. Çok başarılı girişimler olmasına rağmen neden böyle oldu hiç bir fikrimiz yok.

İşte girişimlerimizden bağzıları :

 • SpaceY Uzaya Halı İhracatı Oluşumu (Kendi bir tane halımızı da fırlattık uzaya dikkat çekmedi)
 • Yozgat’ta gece klübü işletmeciliği
 • Ankara Kızılay’da 10000 m2 üzerine kurulu tersane
 • Erzurum’da mayo mağazası
 • Eskimolara yaprak buz ihracatı
 • Ankara – Zimbabwe arası uçak bileti satıcılığı
 • Orjinal Lisanslı Yazılım Satıcılığı
 • Amasya’da Apple ürünleri mağazası
 • Fransa’dan Orjinal Parfüm İthalatı
 • Amerika’ya Uzay mekiği ve Yolcu uçağı İhracatı
 •  7. dereceden diferansiyel denklem çözen Android ve  iOS  App (4 kez indirildi)

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Komik Olmayan Şakalarınıza Gülme Ekibi – Gülme Garantili

İşte yine göz dolduran bir ürünle sizlerin karşınızdayız!

Duyduk ki yaptığınız espriler toplum tarafından anlaşılmıyor, sadece kendiniz gülmek zorunda kalıyorsunuz. Bizce de güzel espri yapıyorsunuz ona bişey demiyoruz ama kardeşim bir insan bile güldürememek nedir?

İşte tam da burda karşınıza bizim gülme ekibimiz çıkıyor. Ekibimiz profesyonellerden oluşmaktadır. Hepsinin en az 5 yıl gülme deneyimi tarafımızca onaylanmıştır. Tam espriyi yaptınız ortamda oluşan o soğuk hava dalgasını da hissettiniz mi hemen 0900 877 77 77 nolu telefonu arayarak sırasıyla 3/1/3 tuşlarına bastığınız anda masanızda gülme ekibimiz bitiyor. Üstelik yarım saat içinde gülmezlerse paranızda iade.

Bu kadar kolay ve evet bu kadar net, bu ürünle fıkrasına gülünmeyen adam olmaya son!

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

İntihar Süsü

Hayır olmaz ama olur da şirketteki bir çalışandan hoşlanmıyorsunuz (bakın lafa olmaz diyerek başladık, şirket personelinin nasıl çiçek çocuklar olduğunu biz biliyoruz).

Emre Bey, Ayşe Hanım diye seslenişlerin ardı aslında büyük serzenişler mi yatıyor? Yandan yandan bakmalar, göz devirmeler sizi yıpratıyor mu?

Sırf o çalışan yüzünden hazımsızlık yapıp narin bağırsaklarınız mı bozuluyor?(kıyamayız)

İşte bu ürünü sizler için tasarladık. Çeşit çeşit intihar mektupları, her ceset bedenine uygun (S & M & L & XL) tabure ve ilmikler, bilek kesiği izleri ve daha neler neler!

Bitti mi; HAYIR!  5 kavanoz bal hediyemiz de yine siz güzel müşterilerimize ücretsiz olarak gönderilecektir.

Hemen arayın ve sadece bağırsaklarınızı değil, bütün hayatınızı düzene sokun!

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

2. El Gezegen – Plüton

Çok acil yuva arıyoruz!!!!!!!! Bu tatlı gezegen güneş sisteminde kabul görmedi arkadaşlar! Bu vahşete bir dur demeli ve elimizden geleni yapmalıyız. Ama evde yeni doğmuş bebeğimiz var o yüzden bütünüyle sahiplenemiyoruz .

Ona bir gezegen olduğunu hissettirebilecek, Satürnle olan ilişkisini unutturucak hain güneş sisteminden daha güzel ev sahipliği yapacak aileler arıyoruz. Bir allahın günü güneşten günyüzü görmeyen bu sevimli arkadaşımız için lütfen sadece gezegen severler iletişime geçsin.

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Girişimci Hesap Makinesi

Üzerinde girişimcilere özel tuş takımı bulunan bu hesap makinesi sayesinde sokak simitçisinden, havayollarına kuru yük gemiciliğinden, berbere kadar her büyüklükteki işletmede ciro-kar hesabı yapabilecek, iş aklınıza yattığı anda tek tuşla müdürünüze mail attırıp istifa edebileceksiniz.

Girişimcilere özel tuşlar :

GMS : Günlük müşteri sayısı

BMBP : Bir müşterinin bıraktığı para

ABGYİS : Ayda bunun gibi yapılacak iş sayısı

ESIZG : Elektrik, su, ıvır zıvır giderleri

HBTLO : Hadi bin TL olsun

KH : Kar hesapla

İstifa et : Tek tuşla müdürünüze istifa dilekçesinin mailleyen tuş

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Learn With Guarantee 24 Hours English Set

Oh Yeaaaaaah, you will talk English like waters and floods.

12 kitap ve 36 cd’den oluşan bu setle 24 saatte şakır şakır ingilizce konuşacaksınız. CD’lerin bir kısmını uyurken kulaklıktan dinleyeceksiniz ve böylece uyku zamanınızı da ekleyerek tam bir gün içinde İngilizceyi sökmüş olacaksınız. We teach english 24 hours! You learn. Why not? Bize inanmıyor musunuz? İşte müşterilerimizin memnuniyet dolu yorumları :

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Üniversitenin son senesinde seti kullandım. Aslında 4 sene inşaat mühendisliği okumuştum ama 24 saatte o kadar iyi İngilizce öğrenmişim ki, şimdi ingilizce öğretmenliği yapıyorum. Everybody buy english 24 hours.
Feyza Feyza
Bu set inanılmaz. Bu bir devrim. İngilizceyi baştan yazmışlar. Now I go picnic and make my breakfast because I speak 24 hours english like waters, floods.
Mr. Brown
This English what foot, Mr. Brown siiiir? Şu lanet olası ingilizceyi bırak da, o beyaz kıçını kaldır ve eve yemek getir dostum!
Mrs. Brown
one, two, three forrroooooo and I speak english like my mother’s language.
İrrahim Ballısound
CD’ler arasında küfür özel CD’si de var mı?
Crazyboy1986

Halay Başı Seti

Bir düğüne gittiniz ve halay başını hayranlık izliyor,  insanları peşinden sürükleyen bu adama gıpta ediyorsunuz. Sizin Halaybaşı olduğunuz halaylardan insanlar: “Halay değil çile çektik resmen” diye mi ayrılıyorlar? Kısa süre sonra halayda küçük çocuklarla başbaşa mı kalıyorsunuz?

İşte Mahmut Tuncer’in özel danışmanlığında tasarlanan bu set size hem hayallerinizi hem halaylarınızı gerçekleştirme fırsatı verecek! Siz de kendi halay grubunuzu istediğiniz yere sürükleyeceksiniz.

Bu muhteşem set üç parçadan oluşuyor. İlk parça üzerinde baş harflerinizin yazıldığı 3 adet beyaz mendil. 2. parça halay güzergahı. Düğüne gitmeden önce tasarlanan bu güzergahı ezberleyebilir ve halay konvoyunuza eksiksiz bir deneyim yaşatabilirsiniz. Üçüncü parça ise halay navigasyon cihazı. Her ihtimale karşı kulağınıza yerleştireceğiniz aparatı ile güzergahı tarif ediyor. Böylece yine halay konvoyunuz sergilediğiniz mükemmel performanstan dolayı size hayran kalıyor!

“Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür, Halay ise her yere!”

   M. TUNCER

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Ofis Bilgisayarı İçin Dikiz Aynası

Patronunuz sinsice etrafta dolanıyor ve bilgisayarınızda ne olduğunu gözlüyor! Bu müthiş ürünümüz sayesinde anında patronu tespit edip sanki çalışıyormuş gibi yapabileceksiniz!

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Şehrinize Uygun Kelepir Deniz

“Olum deniz olmayan şehirde nabıyonuz?”

“Ohoooo şimdi X şehrinde olsaydık!”

Yıllarca bütün bu uyuz muhabbetlere katlanmak zorunda kalan sevgili arkadaşlarım, artık arkadaş ortamlarında siz de memleketinizin ne kadar nemli olduğunu, her gün en az 13 saati nasıl da denize nazır geçirdiğinizi anlata anlata bitiremeyeceksiniz!

İşte silikon vadisinde üşenmedik sizin için her şehre uygun bir deniz yaptırdık. Bu muhteşem ürünle artık şehrinizde deniz yok diye üzülmeyeceksiniz!

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Devren Havayolları

Başka bir sektöre geçtiğimiz için sahip olduğumuz havayolu şirketini satıyoruz. Uçakların hepsi full + full hatasız.

Bakımları yeni yapılmış muayeneler tam. İsteyen istediği ustaya göstersin.

Haftaiçi mesai saatlerinde ARAMAYIN! AÇMAAAAAAM! Yalnız lütfen ciddi alıcılar arasın. Pazarlık payı YOK YOK YOK! 3 liranın nesine pazarlık yapayım. Almak isteyen arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Orjinal Lisanslı Office Yazılımı – Türkiye’de Tek!

Koleksiyoncular için eşi benzeri olmayan müthiş bir ürün. Türkiye’de bu üründen başka yok! Arasan bulamazsın. Bu fırsatı sakın kaçırmayın.

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

Hiçbir Başarısı Bulunmayan Komşu Çocuğu

İşten, okuldan veya dersaneden yorgun argın geldiniz. Çeşitli börek, çörek, kısır kokularını takip ederek mutfağa daldınız, belli ki annenizin günü varmış. Durun hemen sevinmeyin, anneniz arkanızdan sesli sesli nefes alarak geliyor!

“hışgeldin…Bugün de Hayriyeler geldi işte…” Ufaktan elinizde böreklerle odaya kaçma vakti!

“Hayriye’nin gelini de 2. ye hamileymiş, oğlu var bilirsin, küçükken oynardınız, Halil, o da Müdür Yardımcısı olmuş” Artık çok geç dostum…Annen artık konuya hızlı bir giriş yapmakla kalmayıp, size çay da koyarak sizi oraya oturttu bile…Ahk be!

Evet, biliyoruz, Halil insan değil. Fakat siz de hayatta hiçbir başarısı bulunmayan Şamil isimli arkadaşımızla birlikte annenizin günü olan akşamlarda eve gelip ağız tadıyla kısırları yuvarlayabileceksiniz.

5 yıl başarı elde etmeme garantisi ile birlikte, kaçırılmayacak fiyatlarla!

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

6 Gece 7 Gece Norveç Tatili – Her Şey Hariç!

Fiyata her şey hariç 6 gece 7 Norveç Tatili!

Siz bize sadece parayı vereceksiniz ve geri kalan her şeyi yine siz halledeceksiniz. Uçak bileti satan bir sürü site var. Vize almak da kolaylaştı artık. Geri döneceğinizi kesin belirttiğiniz an vizeyi çakıyolar zaten. Pasaport desen internetten randevu alabiliyorsunuz. Size bir tek bunları yapmak kalıyor! Biz napalım yani?

Beyaz Not: Soğuktur oralar, üstünüze bişi alın!

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂