HTML/CSS

Hiçbir Başarısı Bulunmayan Komşu Çocuğu

İşten, okuldan veya dersaneden yorgun argın geldiniz. Çeşitli börek, çörek, kısır kokularını takip ederek mutfağa daldınız, belli ki annenizin günü varmış. Durun hemen sevinmeyin, anneniz arkanızdan sesli sesli nefes alarak geliyor!

“hışgeldin…Bugün de Hayriyeler geldi işte…” Ufaktan elinizde böreklerle odaya kaçma vakti!

“Hayriye’nin gelini de 2. ye hamileymiş, oğlu var bilirsin, küçükken oynardınız, Halil, o da Müdür Yardımcısı olmuş” Artık çok geç dostum…Annen artık konuya hızlı bir giriş yapmakla kalmayıp, size çay da koyarak sizi oraya oturttu bile…Ahk be!

Evet, biliyoruz, Halil insan değil. Fakat siz de hayatta hiçbir başarısı bulunmayan Şamil isimli arkadaşımızla birlikte annenizin günü olan akşamlarda eve gelip ağız tadıyla kısırları yuvarlayabileceksiniz.

5 yıl başarı elde etmeme garantisi ile birlikte, kaçırılmayacak fiyatlarla!

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂

6 Gece 7 Gece Norveç Tatili – Her Şey Hariç!

Fiyata her şey hariç 6 gece 7 Norveç Tatili!

Siz bize sadece parayı vereceksiniz ve geri kalan her şeyi yine siz halledeceksiniz. Uçak bileti satan bir sürü site var. Vize almak da kolaylaştı artık. Geri döneceğinizi kesin belirttiğiniz an vizeyi çakıyolar zaten. Pasaport desen internetten randevu alabiliyorsunuz. Size bir tek bunları yapmak kalıyor! Biz napalım yani?

Beyaz Not: Soğuktur oralar, üstünüze bişi alın!

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂