Her pazar akşamı kendinizi işkence tezgahındaki insanlara benzetmenize sebebiyet veren o hissi mi yaşıyorsunuz? Sabah “Allahını seven üstüme biraz cumartesi-pazar serpsin” diye mi uyanıyorsunuz? Tadı damağınızda kalan o güneşli havayı, bilgisayar başında çalışarak geçirirken “gidecem abi ben bu ülkeden yaa! Robot gibi çalışıyoruz avrupada böyle değil!” gibi cümleler mi kuruyorsunuz? Her pazartesi gelen kendi işini kurma isteği günden güne virüs gibi içinize mi yayılıyor?

Hemen Google”da bir kaç sahil fotosu aratıp rahatlamaya mı çalışıyorsunuz?Gelin Pazar gecesi böğrünüze öküz gibi oturan zıkkımdan beraber kurtulalım.

İddia ediyoruz! 4 hafta boyunca tüm kutuyu düzenli bir şekilde kullandıktan sonra Pazar akşamı şu sözleri söyleyeceksiniz “Sabah olsa da işe gitsem! Yemişim güneşi, oksijeni”. Eğer böyle bir şey olmazsa ürünü gerisin geriye iade alıyoruz! Bunu da yapıyoruz!

Unutmayın!Erken teşhis hayat kurtarır. Tedavi ettirmediğiniz taktirde Pazartesi sendromunuz büyüyerek hafta içi sendromuna dönüşebilir! Pazartesi Sendromundan değil, bu ürünü kullanmak için geç kalmaktan korkun!

Hadi birilerini trolleyelim!

Trollemek istediğin kişiyle sosyal medya üzerinden bu ürünü paylaş 🙂